Hakkımızda

Biz Mini Bilişim Olarak Yayınlıyoruz

Mini bilişim olarak web sitelerini ve web uygulamalarını sizler için tasarlıyoruz. Hedeflerinize yönelik, her biri özel ve tamamen mobil uyumlu tasarımlarımızla sizin daha fazla tanınmanızı sağlıyoruz.

Mini Bilişim dijital arenada kurumsal internet hizmetleri vererek, sektörün önde gelen web uygulama firmaları arasında yerini almıştır. Mini Bilişim, web sitesi tasarımı, web tabanlı özel yazılımlar, responsive web tasarımı, içerik yönetim sistemleri, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini, etkin ve yalın bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Mini Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Mini Bilişim yeni nesil internet çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında etkin çözümler üretirken her zaman en yeni ve en yüksek teknolojilerin uygulayıcısı olmuştur.

Son Projerimiz

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizle uzun dönemli iş ilişkileri geliştirmeyi ve memnuniyetlerini sürekli kılmayı hedefleriz.

Güvenilir

Açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir ve verdiğimiz sözler doğrultusunda zamanında ve eksiksiz hizmet vermeyi hedefleriz.

Saygı

Çevreye ve topluma karşı sorumluyuz ve bu sorumluluğun bilinçindeyiz. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimiz açık ve saygılıdır.

Verimli

Hızlı, verimli ve maliyet odaklı çalışırız. Bütünü görerek çok boyutlu çözümler üretiriz.

Başarı Odaklı

Takım ruhunu ve takım olarak başararak hedef birliği sağlar, karar verme süreçlerimizin kalitesini ve hızını arttırırız. Tecrübeleri paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

Öncü

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendiririz. Değişen beklentiler doğrultusunda yenilenir ve kendimizi yeniden konumlandırırız.

Departmanlarımız

Yazılım

Mini Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Donanım

Mini Bilişim, marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik hizmetlerini, uzman kadrolarıyla bütün bu çözümleri müşterilerine katma değer sağlayarak sunmaktadır.

Netsis

İşletmenizin yapısına uygun Netsis ürününün ve modüllerinin seçilmesi, Seçilen Netsis ürününün uyarlanması, Çalışanlarınıza temel Netsis eğitiminin verilmesi, Netsis’le ilgili sıkıntılarınıza anında çözüm üretilmesi