Sistem Çözümleri

Firmaların ihtiyaçlarına ve kullandıkları yazılımların gereksinimlerine göre, ölçeklenebilir, genişletilebilir ve firma kaynaklarına ve bütçesine uygun sunucu ve yan donanımlarının belirlenmesi ve danışmanlığı faaliyetidir.

Firmaların kullandıkları yazılımların gereksinimlerini kendilerinin belirlemesi veya bilmesi, bu alanın çok teknik bir alan olması nedeniyle ya çok iyi yetişmiş bir personel gerektirir veya dışarıdan danışmanlık gerektirir.

Kullanılan yazılımların sistem gereksinimlerinin ve müşterinin kabul edilebilir performans ölçütlerinin eldeki bütçe ile optimum kesişme noktası sağlanır.

Uzman donanım ve sistem mühendisleri kadrosu ile firmamız gereksinim analizlerinizi yaparak size özel anahtar teslim veya duruma özel çözümler sunar.

  • donanim
Sunucu Sistemleri

Firmaların ihtiyaçlarına ve kullandıkları yazılımların gereksinimlerine göre, ölçeklenebilir, genişletilebilir ve firma kaynaklarına ve bütçesine uygun sunucu ve yan donanımlarının belirlenmesi ve danışmanlığı faaliyetidir/p>

Sanal Sunucu / Sanallaştırma

Gerçek fiziksel bir sunucu donanımının birden fazla sanal sunucu donanımına bölünerek, tek bir donanımın birden fazla servisi barındırmasını sağlayan sistemlere verilen genel addır.

Veri Depolama

Şirketler için en değerli ürün olan verinin boyutuna, istenilen performansa ve ölçeklenebilirlik ve güvenirliğine göre en uygun ortamı belirleme işlemlerini kapsayan işlevler bütünüdür